מתעדכנים בכל מה שחם בנושא התחדשות עירונית – באתר מגדילים נדל"ן!

הריבית עלתה לשיעור של 4.25 ואתם לא מבינים מה זה אומר? אתם שוקלים להיכנס לפרויקט תמ"א 38 וזקוקים למידע? אתר מגדילים יספק לכם את כל התשובות לשאלות אלה ואחרות. מגדילים מאגד בתוכו מגוון רחב של מאמרים ומידע מקצועי בתחום התחדשות עירונית בנדל"ן, אוסף עבורכם את כל הנושאים החמים בתחום הנדל"ן בכלל והתחדשות עירונית בפרט, כותב עליהם ומפרסם מידע חיוני אודות כל נושא ונושא.

פינוי בינוי בדרך להתחדשות עירונית

אחת הדרכים המקובלות ליצירת התחדשות עירונית היא פינוי בינוי כלומר, הריסת מבנים ישנים ובנייה של מבנים חדשים, מודרניים, גדולים יותר וכאלה המשפרים מאוד את החזות העירונית ובחיזוק מבנים ישנים לקראת תרחיש של רעידת אדמה. מכיוון שמדובר בהליך פופולרי שקורה בכל הארץ, אנשים רבים מחפשים חומרים כתובים ששופכים אור על הנושא, ומסבירים את ההבדלים של פרויקטים בתחום הפינוי בינוי, בין רשות מקומית אחת לרשות מקומית אחרת, וקיימים הבדלים, כל רשות והדרישות שלה למתן היתר בנייה לפרויקט מסוג זה.

העיר חולון במרכז העניינים

כפי שצוין קודם לכן, בכל הארץ מתבצעים פרויקטים של פינוי בינוי אולם, ערים במרכז הארץ תמיד תופסות יותר ענין וכותרות. לכן, העיר חולון, הממוקמת בצמוד לתל אביב, וכוללת אזורים וותיקים מאוד, נמצאת באתרים שונים בעיר, בתהליכי פינוי בינוי. העיר חולון מסקרנת הרבה מאוד אנשים, יזמים, משקיעים ודיירים. כל המידע על פינוי בינוי בחולון נמצא באתר מגדילים, תוכלו לקרא על הדרכים להבין כיצד בודקים את ההיתכנות לביצוע פרויקט פינוי בינוי בחולון, מהם הקריטריונים על פי הם מאשרת או לא מאשרת עירית חולון פרויקטים כאלה, מה מעמד הדיירים בבניין הישן בהקשר של קבלת אישור לביצוע פרויקט ומי הם היזמים המרכזיים שפועלים בעיר בתחום זה.

כל הארץ פינויים ובינויים

באתר מגדילים, תמצאו לצד תיאור המצב של העיר חולון, בהקשר של פרויקטים בתחום פינוי בינוי, מידע נוסף אודות ערים אחרות ופרויקטים של פינוי בינוי המתבצעים בתוכן, ועל פי אילו קריטריונים. בצורה זו תגלו שהערים ירושלים, פתח תקווה ונס ציונה, נמצאות גם הן בתנופת פינוי בינוי, והרשויות מעודדות יזמים להגיע ולבצע, הלכה למעשה, פרויקטים כאלה. אתם תקראו למשל שבפתח תקווה קיימות 2453 יחידות דיור הנמצאות בשלב זה או אחר של פרויקט פינוי בינוי. מידע כזה עשוי לסייע למשקיעים שבניכם, להיחשף לפרויקטים טובים להשקעה, למיקום שלהם, לסיכוי שלהם להצליח, לחברות או היזמים הפרטיים שמנהלים את הפרויקטים וכו'.

פודקסטים חמים כמקור מידע נוסף

באתר מגדילים מתפרסמים פודקסטים בנושאים שונים, הקשורים לתחום הנדל"ן ולההתחדשות העירונית. שחר פרי, איש נדל"ן בעצמו, מארח אנשי מקצוע שונים, המביאים עמם מידע ספציפי אודות פרויקטים מעניינים במיוחד בענף הנדל"ן, בשימת דגש על התחדשות עירונית. תשמעו על חידושים, שינויים ומגמות בתחום ההתחדשות העירונית מפיהם של יזמים, מנכ"לים, עורכי דין, ואנשי מקצוע שונים נוספים.

מפת האתר

אתר מגדילים מחולק היטב למדורים ממש כמו בעיתונים יומיים גדולים. החלוקה כוללת את המדורים הבאים:

  • מבזקים – העדכונים הטריים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית וענף הנדל"ן.
  • חדשות – עדכוני חדשות שוטפים מהשבוע האחרון בתחום ההתחדשות העירונית והנדל"ן.
  • פינוי בינוי – מדור העוסק אך ורק בנושא זה, מסקר את מה שקורה בישראל בתחום ונכנס לעומקן של ערים ופרויקטים.
  • תמ"א 38 – חדשות חמות בנושא, מידע אודות פרויקטים חדשים, הישגים מיוחדים בתחום ועוד.
  • דיירים – עולם הנדל"ן וההתחדשות העירונית מנקודת המבט של האזרחים.
  • דעות ופרשנויות – מאמרי דעה מאת אנשי מקצוע ומומחים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, פרשנויות ונקודות מבט ייחודיות. 
  • משפט כלכלה ושיווק – סקירת הנושאים המשפטיים של עולם הנדל"ן, ההיבטים הכלכליים הרחבים ומידע שיווקי חיוני.
  • מגדילים טי וי – סיקור כל מה שרלוונטי מהשטח.
  • פודקסטים ועוד.

לסיכום,

אם אתם מעוניינים להרחיב את הידע שלכם בתחום הנדל"ן, אתר מגדילים נדל"ן הוא הכתובת בעבורכם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל