האם קידום אתרים אורגני מתאים לכל עסק?

קידום אתרים אורגני לעסקים הוא מזמן לא עניין להתלבטות, הוא חובה. אבל האם קידום אתרים אורגני מתאים לכל עסק ואיך מתחילים? כל התשובות לפניכם.

האם קידום אתרים אורגני מתאים לכל עסק?

נפתח בשורה התחתונה ונגיד שכן, קידום אתרים אורגני מתאים לכל עסק. יועץ קידום האתרים עידן בן אור מסביר שלא רק שקידום אתרים אורגני מתאים לכל עסק, הוא גם חובה. כיום, אם אתם לא נמצאים בגוגל אתם פשוט לא קיימים. כלל האצבע הפשוט אומר שככל שהאתר שלכם יופיע למעלה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל, כך הסיכוי שלכם להגדיל את ההכנסות עולה בצורה משמעותית. בסופו של דבר, ללא הגולשים, לא משנה כמה האתר של העסק שלכם יהיה מושלם, לא עשיתם בזה שום דבר כי הוא פשוט לא יזכה לתנועה של גולשים. מה זה אומר בפועל? ירידה משמעותית בסיכוי שלכם להכנסה מהאתר הזה.

אז מה היתרונות של קידום אורגני לעסקים?

  • מגדילים את פוטנציאל הרווח – קידום אורגני של האתר שלכם יסייע לכם להגדיל באופן משמעותי את פוטנציאל הרווח שלכם. דמיינו לעצמכם שיש לכם חנות שיושבת ממש בכניסה לרחוב ראשי, כמות הלקוחות שיכנסו אליכם תהיה גדולה בהרבה ביחס לאלה שנכנסים לחנות האחרונה בפינת הרחוב. כך זה בדיוק עובד בקידום אתרים אורגני, ככל שתופיעו למעלה יותר בתוצאות החיפוש אתם תגדילו את ההכנסות שלכם ולהיפך כמובן.
  • מתחזקים את האתר – קידום אתרים אורגני זו לא פעולה אחת ספציפית, אלא הוא כולל בתוכו מגוון רחב של פעולות אופטימיזציה לאתר שלכם. אנחנו מדברים בין השאר על כתיבת תוכן סופר איכותי וכמובן מקורי לאתר. בנוסף, אנחנו מדברים על פעולות תחזוקה שישפרו את האתר שלכם, את מהירות עליית הדפים בו ולא פחות חשוב מזה, את חוויית המשתמש. לא נפרט פה על כל הפעולות שקידום אתרים אורגני כולל, רק נגיד שהתוצאה הסופית היא שהאתר שלכם יהיה מתוחזק כל הזמן ושחוויית המשתמש בו תהיה מעולה.
  • פרויקט זול וארוך טווח – קידום אתרים אורגני זה ממש לא זבנג וגמרנו, מדובר כמובן בתהליך ארוך מאד שלמעשה אתם צריכים לבצע באופן שוטף כל הזמן. באופן טבעי ככל שמדובר בפרויקט ארוך יותר כך הוא יעלה לכם פחות בחישוב החודשי וזה כמובן ישתלם לכם לאורך זמן.
  • הופכים לאוטוריטה בנישה שלכם – כשאתם מופיעים כל הזמן בתוצאות החיפוש הגבוהות של גוגל אתם למעשה הופכים לאוטוריטה של ממש בתחום שלכם. הלקוחות שלכם יראו את השם של המותג שלכם כל הזמן מופיע למעלה והאמינו לנו שזה עושה להם משהו. אם אתם עוסקים במוצר שיש לו המון מתחרים זה כמובן משמעותי שבעתיים, אתם לא רוצים להפסיד נתח שוק חשוב למתחרים שלהם.

אז איך מתחילים?

יש לכם שתי אפשרויות בתור בעלי עסקים. האופציה הראשונה היא ללמוד את התחום בעצמכם ולהתחיל לקדם את האתר על מנת לשפר את הדירוג שלו בגוגל. אופציה שנייה שעומדת בפניכם היא כמובן לתת לאנשי מקצוע לעשות את העבודה שלהם. אנחנו מתכוונים לזה שתפנו למקדם אתרים מקצועי שייקח את האתר שלכם, ילמד אותו ויעשה את כל הפעולות שהוא צריך לבצע על מנת לקדם את האתר שלכם בגוגל.

לסיכום

אין ספק שקידום אורגני מתאים לכל עסק ואם אתם רוצים להגדיל את הפוטנציאל שלכם להכנסות, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשקיע בתחום הזה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל