וופורייזר קראפטי פלוס: המכשיר שיהפוך את האידוי לחוויה של ממש

נמאס לכם לגלגל? כדאי שתדעו שצריכת קנאביס כבר מזמן אינה מסתכמת בעישון בלבד. קיימות כיום דרכים מגוונות לצרוך קנאביס ולמעשה תעשיית הקנאביס יוצאת עם אינספור גאדג'טים מעניינים שמאפשרים צריכה של הצמח בדרכים נוספות. אחד הטרנדים הכי חמים בקרב צרכני קנאביס כיום הוא מכשיר הוופורייזר, שמאפשר לצרוך את הצמח בטכניקה של אידוי, כך שהצמח מתחמם אך לא נשרף. איך זה קורה? בואו להכיר את הוופורייזר וכיצד הוא יכול לשפר את חווית הצריכה שלכם.

מה זה וופורייזר?

כאמור, מדובר במכשיר שמטרתו לאדות הצמח, כך שאפשר לצרוך צמחי מרפא כמו קנאביס מבלי לשרוף אותם. ביכולתו של תהליך האידוי למצות את מירב החומרים הפעילים והארומות שיש בצמח לאדים אותם ניתן לשאוף בקלות וללא תחושת צריבה של עשן. קיים מבחר רחב של מכשירי אידוי בשוק ובמגוון צבעים, צורות וגדלים, כמו מכשיר וופורייזר קראפטי פלוס שהוא מכשיר מתקדם ביותר, קומפקטי ונוח לתפעול, המאפשר חווית אידוי חלקה ונעימה.

אידוי מול עישון – יתרונות

נזקי העשן בתוך הריאות ידועים לכל. בפעולת העישון למעשה שורפים את הצמח, והליך הבעירה עלול לשחרר חומרים מזיקים מאוד לגוף כששואפים את העשן לדרכי הנשימה ולריאות. לכן, צריכת קנאביס בצורה של אידוי נחשבת מזיקה פחות מעישון, מאחר שהאידוי מתבצע על ידי חום בטמפרטורה שאינה שורפת את הצמח. כמו כן, חשוב לציין שפעולת האידוי אינה מותירה ריחות, כך שמדובר באביזר שיכול לסייע לכם לצרוך את הצמח בצורה דיסקרטית וללא ריח.

כמו כן, כשצורכים קנאביס באמצעות עישון, יש צורך לחדש כל פעם את המלאי באביזרים מתאימים, כמו פילטרים, ניירות גלגול וגם טבק, עבור מי שמעדיף לעשן את החומר כשהוא מעורבב. לכן, הוופורייזר נחשב גם לגאדג'ט חסכוני ביותר. מחירם של הוופורייזרים משתנה מדגם לדגם, אך ככלל מדובר בהשקעה של כמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים לוופורייזר איכותי. עם זאת, זוהי השקעה כספית חד פעמית שתוכל לשמש אתכם לשנים ארוכות, ללא צורך ברכישת אביזרים נלווים.

כיצד משתמשים בוופורייזר?

כפי שאמרנו, קיימות כל מיני אפשרויות לצרוך קנאביס, אולם בעוד שסיגריות הן חד פעמיות וניתן להשליך כל סיגריה בתום כל עישון, הוופורייזר משמש אתכם לזמן ארוך ואין סיבה להחליף אותו. עם זאת, כדי להאריך את חיי המדף שלו מומלץ לשמור עליו בצורה הטובה ביותר, ואת זה תעשו על ידי הקפדה על ניקיון המכשיר לעתים תכופות. התדירות שבה תנקו את המכשיר תלויה ברמת השימוש שלכם בו ובהרגשה שלכם, אבל כדאי לנקות אותו לפי הוראות היצרן לפחות פעם בשבוע, במיוחד את הפיה ממנה שואפים את העשן ואת התא לתוכו מכניסים את הצמח.

הוראות השימוש בוופורייזר עשויות להשתנות ממכשיר למכשיר, שכן קיים מבחר גדול של דגמים בשוק. לכן, מומלץ שתרכשו את הוופורייזר שלכם אך ורק ממקום מהימן ומקצועי, שם יוכלו להסביר לכם כיצד משתמשים בוופורייזר שאתם רוכשים וכיצד עליכם לנקות ולתחזק אותו. לרוב, בכל וופורייזר יהיה תא ייעודי בו תוכלו למלא חומר שיתאדה בקלות על ידי לחיצת כפתור פשוטה. בחלק מהוופורייזרים תוכלו לשלוט על עוצמת החימום, כשהעוצמה משפיעה על כמות החומרים הפעילים הנפלטים מהצמח.

סיכום

לסיכום, הוופורייזר הוא מכשיר אידוי חדשני שמאפשר חווית צריכה שונה וייחודית של קנאביס. אם נמאס לכם לעשן ואתם רוצים להתנסות בטכנולוגיה חדשה, תוכלו לשקול להשתמש במכשיר כזה.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל