פרילאנסרים בתחום הפרסום? לחללי העבודה בנתניה יש מה להציע לכם!

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה נפתחים ברחבי הארץ מתחמי עבודה משותפים אשר אותם אפשר לטובת פגישות עם לקוחות, עבודה שוטפת לצד יכולת ליצור קשרים עסקיים עם בעלי מקצוע או חברות אשר נמצאות במתחם, ובכך להוביל לניצול מקסימלי של הזמן. למעשה, אם אתם פרילנסרים בתחום הפרסום ומחפשים מתחם שיספק לכם את המענה גם מבחינת החלל עצמו וגם מבחינת סגנון החיים אותו אתם רוצים ליצור בשגרת היום יום, זה הזמן להכיר את מתחם העבודה של חברת dogether.

מתחם עבודה בנתניה מבית dogether – כל מה שצריך לדעת

העבודה של חברת בגדר עם המתחם עבודה יוקרתי הוא מבוקש מאוד אשר זוכה לביקוש גבוה מצד פרילנסרים העוסקים בתחום הפרסום, שיווק וכן מקצועות חופשיים, מכל רחבי הארץ. נכון להיום מדובר ברשת אשר מונה שני סניפים הממוקמים בראשון לציון וכן בעיר נתניה עם סניף דגל גדול ומרשים, בו הושקע זמן ומאמץ רב בשביל להוביל ליצירה של מרחב עבודה דינאמי אשר מותאם לצרכים של בעלי עסקים אשר מעוניינים לעבוד במסגרת הזו. אופציה מעולה בדמות של חלל עבודה מעוצב היא בעלת השפעה משמעותית על היכולת שלכם כעצמאיים ליצור שגרת עבודה בעלת השפעה לעתיד, וזאת בשל היתרונות הרבים של השכרת עמדה. למעשה, מדובר בשורה של יתרונות אשר כוללים בין היתר מודל תשלום גמיש, סביבת עבודה מפרה לצד אפשרות להשכרה של עמדה פרטית או עבודה המתבצעת במתחם משותף.

הסניף של הרשת אשר ממוקם באזור עיר ימים בנתניה מתפרס על פני שטח של 2,00 מטר מרובע ומציע לעצמאיים כמו גם לחברות משרדים פרטיים לצד חלל מעוצב ומרשים אשר כולל אופן ספייס לצד גלריה, כאשר בתוך הסניף תמצאו 311 עמדות, כאשר גולת הכותרת היא מעל ל-70 עמדות אשר משקיפות אל עבר הים, לצד אולם כנסים וכן מטבחון מאובזר.

הזדמנות שאותה אסור לפספס

אם אתם רוצים להימנע מעבודה מהבית או בבית קפה, אין ספק כי מתחם העבודה של dogether הממוקם באזור עיר ימים בנתניה הוא בעל משמעות אדירה, הן מבחינת היכולת לעבוד במתחם מעוצב ומתוחזק והן בשל היכולת ליצור קשרים עסקיים ובעלי השפעה על הרחבת העסק והשירותים שלכם. החברה מתגאה בכך שהצליחה ליצור אווירה צעירה לצד יכולת להיות יזמית וזורמת, ועל כן במסגרת השהות במתחם העבודה ניתן לנצל את זמן העבודה לטובת פעילות ענפה אשר מתרחשת במסגרת של מפגשי נטוורקינג, הרצאות, סדנאות לצד פעילויות בתחום עולם הכלכלה, היזמות והפיתוח העסקי. מחוות דעת של עובדים ועובדות כמו גם בעלי עסקים אשר משכירים את חללי העבודה ניתן להתרשם משביעות רצון גבוהה, ועל כן מדובר בדרך נהדרת בעבורכם לממש את הפוטנציאל, ולהוביל ליצירה של שגרת עבודה אפקטיבית המתבצעת במסגרת של עבודה המתבצעת באופן חד פעמי או קבוע במתחם עבודה.

לסיכום

מתחם העבודה של dogether מהווה הזמנות מצוינת בעבור עצמאיים העוסקים בתחום הפרסום להשקיע את הכסף בחוכמה, ולקבל בתמורה עמדת עבודה לצד יכולת ליצור קשרים ענפים עם בעלי מקצועות וכן עסקים אשר פועלים מתוך מתחם העבודה. באתר של החברה תוכלו להתרשם מהמשרדים באמצעות סיור וירטואלי וכן לקבל פרטים נוספים אודות מודל התשלום הגמיש, כל זאת מתוך מטרה לאפשר לכם לעצמכם להצטרף לאלפי בעלי עסקים כמו גם עסקים אשר מנהלים את יום העבודה במתחם מעוצב ונגיש, גם מבחינה תחבורתית, וזאת בשל המיקום המעולה של המשרד בסמוך לעורקי תחבורה ראשיים וכן עם שפע מקומות חנייה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל