איך תפרסמו את העסק שלכם באזור יהודה ושומרון?

אם לא תפרסמו את העסק שלכם, איך לקוחות פוטנציאליים ישמעו עליכם? לכן, עסקים יודעים מאז ומתמיד, שחיוני לפרסם ולשווק ושמדובר בנושא מאתגר, שיש להקדיש לו מחשבה רבה. חלק מהאתגר, טמון בשאלה היכן לפרסם? אם קהל היעד שלכם הוא מיהודה ושומרון או גם מאזורים אלה, יש אתר מיוחד במינו שכדאי לכם מאוד להכיר – אתר בשם דפי כתום. זהו אתר פשוט אך גם עשיר בתכנים, כזה שפונה לעסקים וגם ללקוחותיהם, משלב היבט עסקי עם ערך מוסף ציוני – בהחלט אתר מעניין! יותר מכך, זהו אתר שעשוי להיות שימושי מאוד עבורכם, אם אתם בעלי עסקים. בואו נראה מדוע.

דפי כתום – עבור עסקים ביהודה ושומרון ובכלל

יש אתר בשם דפי כתום, אשר מחבר בין נותני שירותים ומי שמוכרים מוצרים שונים, לבין לקוחות המחפשים אותם. זאת, עם דגש על יישובי יהודה ושומרון, אשר הוקם במטרה לסייע לפיתוח העסקים שפועלים בהם ולתרום לאוכלוסיה של חבלי ארץ מיוחדים אלה. לכן כדאי ומשתלם להכיר אתר מיוחד זה. כיצד? ראשית, תוכלו לגשת אל אתר דפי כתום בכתובת https://dkatom.co.il/ ולהתרשם ממנו ישירות. שנית, תוכלו לקרוא מייד במאמר זה, על האופנים שבהם תוכלו לפרסם בו ומהן האפשרויות שהוא מציע מבחינה זו. אגב, שירותי האתר השונים ניתנים על ידי אנשים שהם יועצי מדיה ונותני שירות בכירים, כולם תושבי יש”ע אשר מחוברים לחיים ולפעילות על הקרקע ביישובים אלה.

 

 

כיצד תוכלו לפרסם בדפי כתום?

מעל ל-3,500 עסקים כבר מפורסמים באתר דפי כתום בצורות שונות. כיצד תוכלו גם אתם להנות מתרומתו המיוחדת לעסקים? אלה האפשרויות שזמינות לבעלי עסקים:

  • פרסום במדריך העסקים – הפרסום באתר דפי כתום אפשרי בצורות שונות. ראשית, ישנה אפשרות בסיסית חינמית. מעבר לכך, ישנה אפשרות של פרסום מקודם.
  • בניית אתר אינטרנט רספונסיבי – דפי כתום מציעה גם שירות עיצוב והקמת אתרים עסקיים, במחיר של החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ בלבד.
  • אירוח אתרים – משלים זאת, השירות החיוני של אירוח האתר.
  • עיצוב גרפי – דפי כתום מציעה לעסקים גם שירותי עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב באנרים ועיצוב פלאיירים, במחירים של החל מ-1,500 ש"ח + מע״מ.
  • חבילות עסקיות – כל זאת, זמין עבור עסקים אשר יכולים לבחור חבילת פרסום אינטרנטית וגם חבילת עיצוב ומיתוג, במחיר של החל מ-3,000 ש"ח.

במדריך העסקים תוכלו לבחור למקם את הפרסום שלכם, בהתאם לתחום עיסוקכם. האפשרויות רבות והן כוללות למשל קטגוריות של עסקים בתחום האירועים, הבריאות, החינוך, החקלאות ועוד.

לא רק במה לפרסום

אתר דפי כתום הוא לא רק מקום אטרקטיבי לפרסם בו את העסק שלכם. הוא למעשה אתר מיוחד, עם תכנים נוספים אשר משמעותיים עבור כל מי שגר או מתעניין בהר חברון, גוש עציון, יהודה, שומרון, בנימין, בקעת הירדן, צפון ים המלח וכן עסקים של מגורשי גוש קטיף. יש באתר גם  מדורי

  • קופונים – קופונים מעסקים ביו"ש, עבור גולשי האתר. בהחלט דבר פשוט אך שימושי, אשר עשוי לעניין גולשים וגם בעלי עסקים.
  • מאמרים – מגוון מאמרים בנושאים שונים, חלקם נוגעים לחיים ביו”ש וחלקים בנושאים כלליים שימושיים, כגון מתכונים מומלצים.
  • כתום TV – מדור של סרטונים מעניינים.
  • לוחות – לוחות רכב, נדל"ן, יד 2 ודרושים.

לסיכום

אם אתם בעלי עסק ביהודה ושומרון או שלקוחותיכם באזור זה וגם במידה ולא, מומלץ מאוד שתכירו את אתר דפי כתום. לאחר שתבינו את ייחודו ותתרשמו ממנו אישית, ייתכן מאוד שתמצאו לכך שימושים מועילים עבורכם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל