ספרים בקליק: באתר של סטימצקי תוכלו לרכוש רבי מכר אונליין!

אם התרגלתם לבצע רכישה של ספרים דרך החנות הפיזית, וודאי תשמעו לדעת כי כעת ניתן לצאת לחגיגת קניות של ספרים אשר הגיעו לראש רשימת רבי המכר, בלחיצת כפתור. למעשה, המהפכה של קניות ברשת לא פסחה על עולם הספרים אלא להפך, כפי שניתן להתרשם עם האתר המצליח של רשת סטימצקי. לרשת הספרים והפנאי הגדולה בישראל יש אתר שממנו תוכלו לרכוש אונליין את רבי המכר כמו גם ספרים מז'אנרים שונים, בלחיצת כפתור. מהם הספרים המובילים והנמכרים ביותר שאותם תוכלו למצוא ואף להזמין בקליק? להלן הפרטים.

טויטה של אושר/נועם חורב

נועם חורב נחשב לאחד מהסופרים האהובים ביותר בישראל, כאשר ספרו טויטה של אושר הצליח להגיע לראש רשימת רבי המכר, ולא בכדי. באתר של סטימצקי תוכלו לרכוש את הספרים שלו כמו למשל הספר טויטה של אושר אשר מאגד לקט נבחר של סיפורים ושירים פרי עטו, בשפה קולחת ומרגשת שמצליחה לסחוף את הקוראים מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון. מדובר בהזדמנות נהדרת בעבורכם להשקיע את הכסף בחוכמה, ולרכוש ספר שמצליח לרגש ואפילו לעורר השראה.

ניצחון/הרלן קובן

הקלן קובן נחשב לאחד מגדולי ספרי המתח של העת המודרנית, ובספרו החדש ניצחון הוא מצליח שוב לסחוף את הקוראים עם סיפור עלילתי סוחף המזוהה עם החשיבה מחוץ לקופסה של הרלן קובן, כאשר הספר המתמקד בסיפור של יורשת עשירה אשר נחטפת בזמן שהיא שוהה באחוזה של המשפחה, ונכלאת בבקתה מבודדת למשך כחודש, עד שהיא מצליחה לברוח. גם החוטפים וגם הפריטים שלה לא נמצאו, עד שמתרחשת תפנית בעלילה שתשאיר אתכם במתח עד לרגע האחרון.

כוח 48 החוקים/רוברט גרין

ספרו של רוברט גרין הוא רב מכר כאן בישראל כמו גם בעולם, והוא נמכר ביותר ממיליון עותקים. מדובר בספר אשר מזקק את חוכמת הדרך של למעלה מ-500 הוגי דעות, מנהיגים כמו גם אישים ציבוריים אשר מסביר לכם כיצד להגיע לפסגה, ולהישאר שם, בכל תחום בחיים. ספר מרתק וסוחף שמצליח לא רק לעורר מחשבה אלא גם לגרום לפעולה, כפי שניתן להתרשם גם מהתגובות האוהדות של קוראים מכל רחבי העולם, כולל כאן מישראל.

לגדול/סיוון רהב מאיר

העיתונאית סיוון רהב מהיר מצליחה בספר לגדול להעביר בשפה נגישה ואפילו מרגשת את פרשת השבוע, ולהתאים את התכנים הללו לעידן המודרני. מדובר בספר אשר יכול להתאים גם לקהל צעיר וגם לקהל מבוגר, הן בשל התובנות שמהן ניתן לקבל תשובות לאירועים שונים, וזאת בזכות נקודת למחשבה אשר מזמינה אתכם הקוראים ליישם את הסיפורים בחיי היום יום, ולחבר אותם לחיים שלהם.

הספר האדום/אסף ענברי

יצירה ספרותית מעוררת מחשבה שהצליחה להגיע לראש רבי מכר וגם להפוך לאחד מהספרים המבוקשים ביותר באתר של סטימצקי הוא הספר האדום של אסף ענברי אשר מצליח לסחוף את הקוראים לנפש השסועה של היהודים אשר נאלצו לבחור צד בזמן המלחמה הקרה בין ברית המועצות לארה"ב, כאשר הספר מתמקד בסיפור של שלושת המייסדים של השמאל הישראלי.

לסיכום

הסקירה אותה הצגנו לכם כאן היא רק הצצה קטנה למגוון גדול של ספרים אשר מחכים לכם באתר של סטימצקי. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס כבר עכשיו לאתר, להכניס את הספרים שלכם לעגלה ולאחר ביצוע תשלום, לקבל את המשלוח עד הבית. בכך, תוכלו לא רק להעשיר את הידע ואת שעות הפנאי באמצעות שילוב של ספרים, אלא גם להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים המבצעים את הרכישות שלהם דרך האתר, בקלות ובנוחות מקסימלית.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל