ניקיון ברמה אחרת: על שואב שוטף כבר שמעתם?

להזיז רהיטים, להרים שטיחים, למלא דליים במים, להיפטר מהמים המלוכלכים, לשאוב שטיחים ביסודיות – העבודה בניקיון הבית פשוט לא נגמרת והיא בוודאי שלא פשוטה. היא גם גוזלת זמן רב. האם אין פתרון טוב יותר? אז מסתבר שיש בהחלט! את שואב האבק כולנו מכירים וזהו לא ספק "להיט" וותיק מסיבות טובות מאוד. אבל מהו שואב שוטף?

לא להסתפק בחצי עבודה

שואב אבק עושה עבודה יסודית, בשאיבת אבק מהרצפה, משטיחים ואפילו מספות. בכך, הוא גם חוסך לנו לא מעט זמן. אבל הרצפה אף פעם לא תהיה נקייה באופן מושלם, נוצצת ומבריקה, ללא שטיפה. גם קורה לעתים, שיש כתמים ולכלוך מסוגים כאלה אשר פשוט מחייבים שטיפה יסודית. משמע – גם שואב אבק משובח ויוקרתי עושה רק חצי עבודה. מה שדרוש במקום זאת הוא מכשיר מודרני יותר, מהסוג שמכונה "שואב שוטף". באמצעות מוצר זה, ניתן לקבל ניקוי יסודי להפליא, בפעולה אחת וכאמור, באמצעות מוצר אחד בלבד! כמובן, הם מציעים גם את כל התכונות השימושיות של שואב אבק רגיל, כגון פעולה אלחוטית. במקביל, בדגמים המובילים כלולות תכונות מיוחדות ומתקדמות. למשל מצב שאיבה אוטומטי, לשם התאמת עוצמת השאיבה של המכשיר לרצפה או לשטיח.

איך זה עובד?

למעשה, אחרי שתכירו את הדגם הספציפי שקניתם ותקראו את חוברת ההפעלה, השאר פשוט למדי. ניתן לנקות כל מה שמנקים באופן רגיל בבית, באמצעות שואב אבק, דלי, סמרטוט ומגב. אם זה רצפה רגילה, פרקט או שטיחים. מכשירים אלה מסוגלים לנקות יסודית במעבר בודד על הלכלוך. זאת, מבלי להשאיר אחריהם שובל רטוב של סימני מים. כך שאופן הפעולה מזכיר למעשה הפעלת שואב אבק. בקרה על עוצמת המים מאפשרת לכם לטפל בכתמים קשים במיוחד, באופן חסכוני. והתוצאה?

  • חסכון בזמן – למי יש כיום זמן לבצע ניקוי יסודי באמת של הבית? בוודאי כאשר מדובר בבית גדול. שלא לומר בית שיש בו גם ילדים ואולי גם בעלי חיים.
  • חסכון בעבודה – אותו ניקוי שהייתם עושים לבד ואפילו טוב יותר, בפחות עבודה.
  • ניקוי מיטבי – בית גם יפה וגם בריא יותר, תמיד! גם כשאין לכם די זמן, לניקוי יסודי רגיל. כאשר הניקוי קל ומהיר יותר, עושים זאת לעתים יותר קרובות.

מה כלול במוצר?

יש כמובן הבדלים בין דגם לדגם, אך אלה כמה מתכונותיהם המיוחדות, של השואבים השוטפים שתמצאו באתר רונלייט:

  • הפעלה אלחוטית – עם עשרות דקות של שאיבה בעקבות בכל טעינה.
  • תצוגה מובנת – תצוגה מובנת במכשיר, לשם ניהול קל ונוח.
  • חיווי קולי – התראות קוליות שמקדמות את נוחות הניהול אפילו יותר. למשל, התראה על התרוקנות הסוללה של המכשיר.
  • מצב ידני – ניתן להפוך שואבים אלה לשואבים ידניים, לשם ניקוי נוח יותר של יעדי ניקוי מיוחדים.
  • ראשים ואביזרים מיוחדים – לשם פעולה מיטבית ונוחה באופנים שונים. כגון ניקוי שטיחים וספות.
  • התראות קוליות – כאשר הסוללה חלשה, כאשר מכלי המים זקוקים לריקון או מילוי ועוד.
  • מצב של ניקוי עצמי וייבוש מהיר בעקבותיו.

ויש גם רובוטי

הדגמים הבסיסיים של השואבים שוטפים הם במבנה "עומד" לשימוש ידני, בדומה לשואב אבק קלאסי. אך נזכיר לשם השלמת התמונה, שיש גם שואבים שוטפים בפורמט של רובוט ניקוי. הכוונה לפורמט קומפקטי, שהוא לרוב שטוח ועגול, בו משתמשים כמכשיר שפועל באופן עצמאי.

אז איפה קונים שואב כזה? באתר חברת רונלייט.

לסיכום

שואב אבק הוא מוצר חובה בכל בית ואם אתם כבר בתהליך של רכישת שואב, לכו על הטוב ביותר – שואב שוטף מחברה מובילה.

מאמרים אחרונים

מהו שרת? הכל על סוגי שרתים, רכיבים, חוות ושירותי ענן

מאמר מקיף הסוקר את עולם השרתים, מסביר מה הם שרתים, מתאר סוגים שונים של שרתים ואת ההבדלים ביניהם למחשבים אישיים. המאמר מפרט את הרכיבים המרכזיים של שרתים, יתרונות חוות שרתים ודוגמאות לספקי אחסון ושירותי ענן מובילים.

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל