אילו שירותי מחשוב ענן מספקת חברת יוניבו לעסקים?

האם אתם משתמשים בשרותי מחשוב ענן? בין אם התשובה לשאלה זו חיובית או שלילית, יש ספקית מחשוב שכדאי לכם מאוד להכיר. יוניבו היא ספקית מחשוב מקומית, אשר מתמחה בשירותי ענן, מחשוב וניהול מידע. בואו נראה מה היא מציעה.

ספקים איכותיים, כמפתח להצלחה

בחירת ספקים עבור העסק שלכם, עשויה להיות נושא מורכב. עם זאת, זהו דבר שמשתלם מאוד להשקיע בו, מאחר שספקים הופכים להיות חלק מהפעילות הבסיסית של העסק ובאופן בלתי נמנע, הדבר משפיע מאוד על יעילותו והצלחתו. לכן, עם השנים התפתח התחום של "ניהול ספקים" ובמבט רחב, כל הנושא של גישה שיטתית לכך. בכל מקרה, תמיד מגיעים בסופו של דבר לשלב הקריטי: בחירה חכמה של ספקים. אלה ספקים מסוגים שונים, החל מציוד משרדי ועד חומרי גלם, במקרה שאתם עוסקים בייצור. כמעט תמיד, מצטרף לכך גם עולם המחשוב. אצל חברת יוניבו למשל ניתן למצוא מבחר שירותי ענן מסוגים שונים. כל עסק מוצא לעצמו באופן הדרגתי, את תמהיל הספקים שאיתו נוח ומתאים לו לעבוד לאורך זמן. כאמור, הפעם אנו מתמקדים בספק אחד ספציפי, אשר בולט בעולם המחשוב: חברת יוניבו. מי היא ומה היא מציעה?

יוניבו בתמצית

Unibo (או בעברית יוניבו) היא חברה מקומית, אשר ייסדו בשנת 2009 שני מומחי טכנולוגיה ומחשוב מנוסים – הנרי חזות ודורון לוין. השניים רכשו ניסיון רב בכך, דרך שורת תפקידי תכנון וביצוע, בחברות מהגדולות במשק הישראלי. כמה דוגמאות להמחשה, הן התעשייה האווירית, האוניברסיטה העברית ומשרד הביטחון. כיום, החברה מציעה לעסקים את כל הדרוש עבור מחשוב, מהיבטים שונים. זאת, באופן שמותאם אישית לכל עסק ובעזרת נציג טכני אישי, אשר מלווה כל לקוח. זהו מה שמכונה באנגלית One Stop Shop.

 

 

משירותי החברה

במסגרת ההיצע הרחב של יוניבו, בולטים במיוחד

  • שירותי ענן שונים – בכל הנוגע לשירותי ענן, יוניבו מציעה בין השאר שירותי דואר עסקי מסוגים שונים, מרכזייה טלפונית בענן ושירותי התאוששות מאסון. באמצעות שירותי החברה למיניהם, לקוחות יכולים לפעול בתוך סביבת עבודה בענן, כאילו זו הייתה סביבת מחשוב פנימית רגילה.
  • Mobile Device Management – פתרון לניהול ההתקנים הניידים בעסק. פתרון MDM כזה חשוב יותר ויותר, מאחר שהיקף השימוש בהתקני מחשוב ניידים גדל בהתמדה. הדבר מתרחש בעסקים, גם באופן שאינו מוסדר ורשמי – היבט שמציב לא מעט סיכונים. MDM מספק לכך מענה ובכלל, לניהול מסודר של השימוש בהתקנים חשובים אלה.
  • אנטי וירוסאנטי וירוס איכותי מסוג סנטינל וואן (Sentinel-1), יסייע לכם לשמור את מערכות המחשוב שלכם בטוחות ולהימנע מ”הפתעות” משבשות ולא נעימות.

משלימים את התמונה

מעבר למחשוב בענן ובכלל, יוניבו מציעה לעסקים גם

  • שירותי סיסטם – שירותי IT לתחזוקה שוטפת עבור מערכות המחשוב שלכם.
  • הלפ דסק – שירותי תמיכה טכנית, אליהם תוכלו לפנות לשם קבלת מענה ופתרון מהיר, במגוון רחב של מצבי תקלה ושאלות.
  • תמסורת, קו אינטרנט מנוהל – ניהול קו אינטרנט מתקדם, אשר ייקח אתכם לרמה הבאה של איכות החיבור.
  • ייעוץ – שירותי ייעוץ מקצועי, אשר ממנפים את הניסיון הרב של מומחי החברה.

כפי שראיתם, היצע החברה ממוקד בגישה המודרנית של שירותי ענן וסיוע מרחוק. עם זאת, היא מציעה גם פתרונות פנימיים לעסק, אשר בלית ברירה זקוקים גם להם במידה כזו או אחרת. מדובר על פתרונות כגון שרתים וציוד משלים נוסף.

לסיכום

אם אתם מחפשים שירותי ענן מסוגים שונים או ספק מחשוב איכותי – יוניבו היא התשובה.

מאמרים אחרונים

מהו שרת? הכל על סוגי שרתים, רכיבים, חוות ושירותי ענן

מאמר מקיף הסוקר את עולם השרתים, מסביר מה הם שרתים, מתאר סוגים שונים של שרתים ואת ההבדלים ביניהם למחשבים אישיים. המאמר מפרט את הרכיבים המרכזיים של שרתים, יתרונות חוות שרתים ודוגמאות לספקי אחסון ושירותי ענן מובילים.

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל