משתדרגים לחבילת סיבים אופטיים של בזק: איך הסיב האופטי מאפשר חווית גלישה מהירה?

מחפשים חיבור אינטרנט מהיר כברק? בטח שמעתם על טכנולוגיית סיבים אופטיים. היום זאת הבחירה הפופולרית לבתים ועסקים רבים בזכות המהירות, האמינות והבטיחות. בזק, ספקית התקשורת הגדולה בישראל, מציעה חבילת סיבים אופטיים שתספק לכם אינטרנט אמין ומהיר. איך הסיבים האופטיים מאפשרים חווית גלישה אידיאלית? כל המידע במאמר הבא.

כיצד סיבים אופטיים משפרים את מהירות האינטרנט?

הסיבים האופטיים מאפשרים מהירויות אינטרנט גבוהות יותר באמצעות הגדלת כמות הנתונים שניתן להעביר באמצעות כבל יחיד. שלא כמו כבלי נחושת מסורתיים המעבירים נתונים באמצעות אותות חשמליים, כבלי סיבים אופטיים משתמשים באור להעברת נתונים. ולכן מתאפשר רוחב פס גדול בהרבה, כלומר ניתן להעביר יותר נתונים בבת אחת.

גורם נוסף התורם למהירות האינטרנט של סיבים אופטיים הוא העובדה שכבלי סיבים אופטיים אינם מושפעים מהפרעות של אותות אלקטרומגנטיים. כבלי נחושת מסורתיים יכולים להיות משובשים באמצעות אותות אלקטרומגנטיים מקווי חשמל סמוכים או ממקורות אחרים שיכולים להאט את מהירות האינטרנט. כבלי הסיבים האופטיים אינם מושפעים מהאותות האלה, והם יכולים להעביר נתונים במהירות עקבית.

בנוסף לאלה, טכנולוגיית סיבים אופטיים מאפשרת מהירויות העלאה והורדה גבוהות יותר. עם כבלי נחושת מסורתיים, מהירויות ההעלאה הן לעיתים קרובות איטיות בהרבה ממהירויות ההורדה, ועלולות להיות מתסכלות עבור משתמשים שצריכים להעלות קבצים גדולים או להזרים תוכן. לכן השימוש בסיבים אופטיים מבוקש מאוד כי כך המשתמשים יכולים להעלות תוכן במהירות וביעילות.

מדוע לבחור בחבילת הסיבים האופטיים של בזק?

חבילת הסיבים האופטיים של בזק מציעה מספר יתרונות ללקוחות המחפשים חיבור אינטרנט אמין ומהיר. הינה כמה סיבות שבגללן כדאי לשקול שדרוג לחבילות גלישה באמצעות הסיבים האופטיים של בזק.

חיבור אמין
טכנולוגיית הסיבים האופטיים מציעה חיבור אינטרנט אמין יותר מכבלי נחושת מסורתיים. עם טכנולוגיית סיבים אופטיים, לא תצטרכו לדאוג מהפרעות הנגרמות מההפרעות האלקטרומגנטיות או גורמים אחרים.

ללא הגבלת נתונים
עם חבילת הסיבים האופטיים של בזק, לא תצטרכו לדאוג מהגבלת גלישה או מתשלום עמלות נוספות על גלישה מעבר למגבלה החודשית שלכם. תוכלו לגלוש, לצפות בסטרימינג ולהוריד כמה תוכן שתרצו ללא הגבלה.

מהירויות גבוהות במיוחד
חבילת הסיבים האופטיים של בזק מציעה מהירויות אינטרנט מהגבוהות ביותר שיש בישראל. עם מהירויות הורדה של מ-300 מגה בייט לשנייה ומהירויות העלאה של ממאה מגה בייט לשנייה, תוכלו לגלוש, לצפות בסטרימינג ולהוריד בקלות.

אבטחה משופרת
טכנולוגיית הסיבים האופטיים מציעה אבטחה משופרת בהשוואה לכבלי נחושת מסורתיים, מכיוון שכבלי סיבים אופטיים מעבירים נתונים באמצעות אור. בצורה הזאת, קשה הרבה יותר לעבור את ההגנה שלהם מאשר כבלי נחושת מסורתיים.

שירות לקוחות מעולה
בזק מחויבת למתן שירות לקוחות מעולה ללקוחותיה. אם אי פעם נתקלתם בבעיה בחיבור לאינטרנט, תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות של בזק שישמח לסייע לכם.

איך לשדרג לחבילת הסיבים האופטיים של בזק?

אם אתם מעוניינים לשדרג לחבילת הסיבים האופטיים של בזק, התהליך פשוט.  כל מה שעליכם לעשות הוא:

בדיקת זמינות
לפני שתוכלו לשדרג לחבילת הסיבים האופטיים של בזק, תצטרכו לבדוק אם היא זמינה באזורכם. תוכלו לעשות זאת באמצעות ביקור באתר האינטרנט של בזק והזנת כתובתכם. בשכונות חדשות או כאלה שעוברות התחדשות עירונית בדרך כלל יכינו את התשתיות לסיבים האופטיים.

בחרו את החבילה שלכם
לאחר שווידאתם שחבילת הסיבים האופטיים של בזק זמינה באזורכם, תצטרכו לבחור את החבילה המתאימה לכם. בזק מציעה מגוון חבילות עם מהירויות ופיצ'רים שונים, כך שתוכלו לבחור את החבילה שעונה על הצרכים שלכם.

הזמנת התקנה
לאחר שבחרתם את החבילה שלכם, תצטרכו להזמין את ההתקנה. הטכנאים של בזק יגיעו לביתכם או לעסק שלכם כדי להתקין את הציוד הנדרש ולהגדיר את חיבור האינטרנט שלכם.

להנות מאינטרנט מהיר ואמין
לאחר השלמת ההתקנה, תוכלו להנות מאינטרנט מהיר ואמין מחבילת הסיבים האופטיים של בזק. אתם יכולים להתחיל לגלוש, להזרים תוכן ולהוריד בקלות, בידיעה שיש לכם חיבור אינטרנט אמין ומהיר.

לסיכום

טכנולוגיית הסיבים האופטיים מציעה מגוון יתרונות ללקוחות המחפשים חיבור אינטרנט מהיר ואמין. חבילת הסיבים האופטיים של בזק היא בחירה מצוינת למי שרוצה לשדרג את מהירות האינטרנט שלו וליהנות מחיבור אמין יותר. עם מהירויות גבוהות במיוחד, ללא הגבלת נתונים ואבטחה משופרת, חבילת הסיבים האופטיים של בזק מיועדת לכל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של טכנולוגיית הסיבים האופטיים. אם אתם מעוניינים לשדרג לחבילת הסיבים האופטיים של בזק, בקרו באתר שלהם כדי לבדוק אם הסיבים האופטיים זמינים באזורכם ובחרו את החבילה שלכם עוד היום.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל