שינובר גרופ יכולים לעזור לכם לשפר את המכירות בעסק – וכך הם עושים את זה

קבוצת שינובר גרופ מסייעת לעסקים לשפר את הרווחיות שלהם לאורך שנים. זאת באמצעות מוקדים במיקור חוץ שהיא בונה ומתעלפת עבור הלקוחות שלה, במטרה למקסם את הרווחיות שלהם. אז כיצד היא עושה את זה? ומה אתם צריכים לדעת אודות שינובר גרופ? הפרטים לפניכם.

שינובר גרופ – תשתפר את מערך המכירות בעסק שלכם

שינובר גרופ מומחית בהקמת מוקדים חיצוניים, היא מביאה עמה ניסיון עשיר ויקר אותו היא מעבירה ללקוחות שלה. אז אם אתם שוקלים להקים מוקד שימכור את המוצר שלכם או את השירותים שאתם מעניקים, כדאי שתפנו לשינובר גרופ. שינבור תקים עבורכם את המוקד, תגייס אליו עובדים ותדאג להכשרה המקיפה שלהם, תרכוש עבור המוקד את המוצרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בשוק, תתפעל את המוקד וגם תעניק להם הדרכה אמיתית שתסייע לכם לשפר את הרווחיות של העסק. כי כאשר מספר רב של מוקדי מכירות עם רעב להצלחה, עסוקים בלהוציא שיחות ולמכור את המוצרים שלכם שעות רבות במהלך היום, ככל הנראה שאחוזי המכירות שלהם ישתפרו משמעותית.

יתרונות בהפעלת מוקד חיצוני עבור העסק שלכם

  • שיפור המכירות – בעזרת הפעלת מוקד חיצוני, עם נציגים מקצועיים תוכלו להגדיל באופן משמעותי את המכירות שלכם. קבוצת שינובר גרופ יעבירו את הנציגים הכשרה מדויקת על המוצרים או השירותים שלכם, בכך הם ילמדו להתגבר על אתגרי מכירה אמיתיים, ולמכור את המוצרים שלכם בהליך מכירה איכותי.
  • לקוחות מרוצים – אם אתם שוקלים להצטרף לשירות של מוקד במיקור חוץ, כנראה שהיקף הלקוחות שלכם גדל ואתם זקוקים למוקד שיעניק להם שירות ומכירה. כאשר תפתחו את המוקד בעזרת שינובר גרופ, הלקוחות שלכם יקבלו שירות אמיתי,וישוחחו עם מענה אנושי נחמד ואדיב ובכך גם תשמרו את הלקוחות שלכם, ותגמרו להם לחזור אליכם שוב ושוב.
  • מוקד חיצוני זול יותר ממוקד פנימי – מוקד במיקור חוץ יסייע לכם לחסוך את הכסף שהייתם מקצים עבור פתיחת מוקד "אין האוס", הכולל השכרת משרדים, עלויות תשתית, רכישת ציוד, עליות תחוזקה השקעה בטכנולוגיה גיוס לקוחות והדרכתם ועוד. את כל הכאב ראש הזה תוכלו חסוך אם תצטרפו לשירותים של שינובר גרופ, שיקמו וינהלו עבורכם מוקד מכירות ושירות.
  • הגדלת לידים – המוקד החיצוני מוציא שיחות רבות לקהל היעד, ובכך מגדלים את הלידים המומרים למכירה. וזאת מפני שזה כל תפקידים של נציגי המכירות במוקדים – למכור את המוצרים שלכם בצורה טובה ואיכותית.

שינובר גרופ – מצטיינת בגיוס עובדים

שינובר גרופ ידועה ביכולות המדהימות שלה בגיוס עובדים, גם במציאות בה עסקים רבים מתקשים לגייס, שינובר גרופ עושה זאת ובגדול מדוע? כי היא שמה את העובד במרכז, מעניקה לו שכר מתגמל ובונוסים ומעניקה לו את האפשרות להיכנס לעתודה ניהולית במידה ויתקדם. לשינובר גרופ מאות עובדים בארץ ובעולם – ברחבי הארץ היא מחזיקה מוקדים מצפון עד דרום, אך זה לא הכול, שינובר גרופ מעסיקה עובדים גם בחו"ל – במדינות מתקדמות כמו ארה"ב, בריטניה וצרפת. הקסם של שינובר גרופ בהחלט עובד, כי העובדים שלה נשארים עמה לטווח הארוך, מתמקצעים יותר ויותר עם השנים והופכים למנהלים בחברה – למעשה כל המנהלים בשינובר גרופ צמחו מלמטה, ולא גויסו מחוץ לחברה.

לסיכום

אם העסק שלכם התרחב, והחלטתם שהגיע הזמן להתחיל להוציא את המכירות והשירות שלו למוקד חיצוני – עשו זאת עם שינובר גרופ, הם מביאים עמם ניסיון של שנים רבות בתחום, והם יקימו מוקד ייעודי עבורכם בכל פרמטר אפשרי – הקמתו הפיזית, גיוס עובדים, אבזרו בטכנולוגיה מתקדמת, תפעול המוקד ועוד ועוד. כך שלגמרי יש על מי לסמוך, צרו קשר עם שינובר גרופ כדי לקבל פרטים נוספים.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל