ממתגים מוצרים: איך מדפיסים על פלסטיק?

אם עולם ההדפסה או הפלסטיק חדש לכם, אז חשוב לדעת שבהחלט אפשר להדפיס על פלסטיק ובאופן משתלם ורב אפשרויות. אחת המטרות אשר עבורן ניתן לנצל זאת, היא מיתוג מוצרים. זו היא סקירה קצרה, של אפשרויות ההדפסה על פלסטיק, מיתוג בהקשר מוצרי פלסטיק ועוד כמה תובנות, שימושיות ומעניינות.

על כל דבר ולכל מטרה

הדפסה מהווה תהליך, אשר זמין וישים כיום כמעט על כל דבר. לא רק על משטחים ישרים, אשר עשויים מנייר. הדפסה זמינה עבור מגוון חומרים, בצורות שונות, בטכניקות הדפסה שונות ולמגוון מטרות. זאת, כולל פלסטיק. למעשה, הדפסה על פלסטיק ומוצרים שמבוססים עליו, היא בין סוגי ההדפסות המסחריות היותר נפוצות. כך שלרשות עסקים וגם אנשים פרטיים למעשה, עומדות כיום אפשרויות רבות מאוד. פלסטיק בהחלט לא מהווה מבחינה זו מגבלה. הפלסטיק מיצב את עצמו בשנים האחרונות כחומר גלם בולט ואפילו מועדף בייצור מוצרים רבים. באופן דומה, יש לו גם מקום של כבוד, בין המוצרים הפופולאריים למיתוג.

 

 

הטכניקות המובילות להדפסה על פלסטיק

בהתאם למוצר שעליו מדפיסים ולתוצר המבוקש, עשויות להיבחר שיטות הדפסה שונות. זאת, כולל השיטות הבאות:

  • דפוס משי – שיטת הדפסה עתיקה וחשובה, אשר מספקת תוצאות איכותיות במיוחד וגם עמידות לאורך זמן.
  • הדפסה דיגיטלית – הדפסה בשיטה מודרנית ומשוכללת למדי, אשר מבוצעת ישירות מקובץ במחשב.
  • הדפסה בשיטת tampon printing – שיטת הדפסה מיוחדת, אשר באמצעותה ניתן להדפיס גם על משטחים פלסטיים שאינם ישרים. שיטה זו משתמשת בכרית הטבעה מיוחדת ולכן ניתן לחשוב עליה כעל מעין שימוש בחותמת.

ישנן שיטות נוספות, כגון הדפסה על פלסטיק עם קרינת UV. מבחינת עסקים, אם פונים לחברה מומחית כגון ישר תעשיות פלסטיק, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם את השיטה המתאימה ביותר. אם אתם יודעים מה אתם רוצים, המומחים כבר ימצאו עבורכם את הדרך להגיע לכך.

עוד על היבט המיתוג, בהקשר הפלסטיק

אם כך, ההדפסה היא כיום דבר זמין על כל סוג חומר, כולל פלסטיק. חלק משיטות ההדפסה יותר יקרות – הדפסת משי למשל. אך כעקרון, ניתן לבצע הדפסה על מוצרים למיתוג באופן משתלם מאוד. המוצר גם לא חייב להיות שטוח. ניתן להדפיס כפי שראיתם על כל דבר, כולל על משטחי פלסטיק לא ישרים. בצורה כזו, ניתן למתג עטים, כוסות ומוצרים מתאימים נוספים, לפי שיקוליכם העסקיים. מחד, תוכלו בצורה כזו להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור פעילויות קידום מכירות. מאידך, תוכלו לממש זאת באופן הגיוני מבחינה כספית, אשר משתלם לביצוע חוזר ומתמשך, בכל היקף שדרוש לכם.

וזה נראה טוב!

תחום הייצור בפלסטיק הוא כיום ברמה כזו, שניתן להישג בו תוצאות מעולות שפשוט נראות טוב. עוד לפני שלב ההדפסה, מוצרי פלסטיק יכולים בהחלט להראות וגם להיות בפועל, איכותיים מאוד. האסוציאציה הידועה של פלסטיק כמוצר זול כבר לא כל כך מדויקת. מוצר כזה יכול להיות חזק, נאה, אמין ועוד. כאשר מוסיפים לכך גם הדפסה איכותית, הדבר אם כבר רק יוסיף וישפר אותו. כך ניתן להשיג בעלויות לא גבוהות, תוצרי מיתוג מוצרים שנראים מצוין, במחיר נמוך ומשתלם. מובן מאליו, שההדפסה גם תחזיק מעמד לאורך זמן, ככל שיידרש. אתם רק צריכים לדעת מראש מה בדיוק אתם רוצים, להבין את האפשרויות ולעבוד עם ספק איכותי באמת.

לסיכום

כאשר חושבים על ייצור, חושבים פעמים רבות על פלסטיק. אז אל תשכחו חומר זה, גם כאשר אתם חושבים על מיתוג!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל